MENU

R27 je malá rodinná firma  která působí na českém trhu . V oboru zdravé výživy se pohybujeme delší dobu, jelikož jeden z našich členů je profesionální hráč ledního hokeje.

Vize společnosti R27

Posláním naší společnosti je být spolehlivý, budovat dlouhodobé a vzájemně výhodné vztahy se zákazníky, kterým se snažíme nabídnout optimální řešení jejich potřeb.

Orientace na zákazníka

Filozofií společnosti je orientace na spotřebitele a jeho potřeby. Tým našich obchodníků je zaměřen na budování dlouhodobého partnerství se zákazníky. V rámci takové spolupráce přinášíme svým klientům, jak poskytování standardních, tak i potravin, které se nazývají superpotravinami, které chtějí naši zákazníci.

Jednou z podmínek takové spolupráce se zákazníky je pečlivý výběr dodavatelů firmy R27, od nichž je vždy vyžadována záruka vysoké kvality, spolehlivost a logistický servis. Dodavatelská síť je představována známými výrobci.

Sortiment

Z nabízeného sortimentu, který byl firmou prezentován při jejím založení, byla na základě zkušeností odborných pracovníků vytvořena taková škála nabízených produktů, která reflektuje potřeby a tendence současného trhu, a která společnosti umožňuje prosadit se a obstát v tvrdé konkurenci. Sortimentem, který provází působnost firmy od samotného počátku, jsou superpotraviny, sušené plody nebo másla z ořechů.

Fotogalerie