MENU

Selský dvůr je projektem, na kterém intenzivně pracujeme od podzimu minulého roku. Je to místo, které jsme vytvořili s rodinou a přáteli pro všechny, jež mají rádi originální a poctivé výrobky. Zastáváme filozofii používání výhradně kvalitních surovin s podporou pokud možno lokálních dodavatelů. V rámci udržitelnosti životního prostředí, bude součástí možnost zakoupit zboží v bezobalové formě do vlastních nádob či pytlíků.

Vše co již znáte od firmy R27 vezmeme a přesuneme na nové místo. Pro místní může být povědomý název Mušárna, pro ostatní se přesuneme na adresu Králec 7, Dolní Studénky. Nové místo se nachází na křižovatce směr Dolní Studénky - Nový Malín - Šumperk. Doufáme, že se Vám to zde zalíbí a budeme se potkávat.

V blízké době se můžete těšit na obchůdek s kvalitními potravinami a hlavně na výrobky naší výroby, do kterých vkládáme lásku a radost. Specializujeme se především na výrobu datlových tyčinek, oříškových krémům a na lisování olejů za studena. 

Jelikož se jedná o velkou hospodářskou budovu, kde je mnoho nevyužitého prostoru, v budoucnu bychom nechtěli zůstat pouze u obchodu. Máme v plánu zde vytvořit něco jedinečného, ale to Vám prozdradíme příště.  (y)

Těšíme se na Vás už brzy v novém.

💛💚 vaše R27 💛💚

 

Fotogalerie

Již brzy v novém...